top of page
Portfolio | ТОВ Меркурій БР | Ltd Mercury BD | бізнес консультації | бізнес Європа | експорт україни |
SF. ТОВ Меркурій БР

Sergiy Fedorchak

Founder 

PORTFOLIO

Мета компанії - створення умов для успішного розвитку Українських компанiй на Європейському та Мiжнародному ринках. Сприяти у розвитку економiчних вiдносин та партнерствах при інтеграції з міжнародними бізнес-моделями, а також створення бізнес середовища привабливого для інвестицій та вкладень.

Завдання і цілі компанії повністю відповідають економічним тенденціям та прагненням українських бiзнес власникiв та підприємців. Це - формування довiрливих зв'язків між підприємствами, створення спілок, асоціацій та організацій для захисту якості і конкуренції, створення нових умов у відносинах з споживачами, захист прав споживачів та упровадження відкритої систем відповідальностей, як для підприємств так і для споживачів. 

Наші проєкти

Нижче Ви можете ознайомитись з нашою діяльністью. Сфери в яких ми вже встигли попрацювати. Які завдання стояли перед нами.

Дізнатись більше про наші послуги, заходіть за посиланням

Selena Courier Service. Бізнес розширення.jpeg

Nov 2007 - May 2012 · 4 yrs 7 mon, London, UK

Засновник Selena Courier Service. Швидка (не відкладна) служба доставки в Центр Лондона. Обслуговування більшості дизайнерських ательє-фірм та агентств.

 

Щоденна доставка посилок. Високе обслуговування клієнтів та сильна підтримка з боку кожного члена команди Selena допомагали обслуговувати постійних клієнтів щодня і по сьогоднішній день. Створення культури компанії допомогла утворити твердий плацдарм на якому компанія функціонує по сьогодні.

icon.jfif

May 2019 - Present · 3 yrs 5 mon,   Warsaw, POLAND

Налаштовування постійних поставок органічних матеріалів на міжнародній ринок. Розширення співробітництва. Створення нових ліній виробництва в Польща, Данія, Ірландія, Великобританія.

Розширення компанії за кордоном. Відкриття виробничих ліній на заводах виробниках. Відкриття дочірної компанії та системи постачання сировини на національному рівні. Брали участь в торгівлі органічною сировиною на міжнародному ринку та розробці стратегій і бізнес планування в довгостроковій перспективі компанії. Проводили модернізацію виробничого комплексу з внесенням нових процесів на лінії виробництва. Реорганізація комунікації в компанії і систем контролю за всіма процесами. Створення нової культури організації праці. Стандартизація робочих груп заготовників по всій країні. Нові форми аудиту та реєстру. Розробили та провели проєкт "інтернет присутності, комунікації та маркетингу".

ЖІВА. Online Groceries store. png

2019 - May 2019,   Ivano Frankivsk, UKRAINE

Просування інтернет-магазина на ринку на Прикарпатті. Аналіз та рекомендації по основним внутрішнім системам функціювання організації для Ради Директорів.

 

Створення нової продукції, нових систем обслуговування та доставки, розвиток внутрішніх комунікації, систему моніторингу по рентабельності товарів і послуг, підвищення рівня по закупівлі/продажі, підвищення рівня телефонної лінії підтримки покупців.

Розробка стратегії та розподілення по відділам компанії. Ведення проєкту на початковій стадії.

Global wood power, Ukraine

Jan 2020 - Aug 2020,   Ivano Frankivsk, UKRAINE

Просування інтернет-магазина на ринку Прикарпаття та Європи. Аналіз та впрвадження рекомендації по основним внутрішнім системам функціювання організації

 

Створення облікової та фінансової документації. Відновлення виробничої лінії та створення бази клієнтів. Маркетинг продукції в регіоні. Створення системи замовлення/доставки. Налаштування реєстру продуктивності компанії та алгоритм прайс-мейкера. Міжнародні комунікації та маркетинг.

Створення локальної клієнтської бази. Відкриття експорту товарів в країни Європи. Системне постачання товарної сировини для відомих брендів Великобританії.

Oct 2015 - Aug 2016,   London, UK

Тимчасовий консультант по маркетингу на транспортних засобах та кризис менеджменту для відділі кадрів..

 

Приватні консультації

салон краси ВВ

Beauty Salon

New You, Ivano Frankivsk

Oct 2019 - Feb 2020,   Ivano Frankivsk, UKRAINE

Декілька проєктів міського значення. Основні завдання:
- інтернет присутність на стадії стартап;
- зміна внутрішної культури салону то розширення бізнесу;
- проект бізнес розвитку та комерційний ріст.  

bottom of page