top of page

Branding

Лондон. Рекламний стенд на Пиккаділі Циркус
Маркетинг. Брендинг. Лондон. универмаг Харлей Ніколс
маркетинг. Варшава. Готель Марриот

Брендінг за визначенням - це маркетингова практика, в якій компанія створює назву, символ або дизайн, який легко визначити як належний компанії. Це допомагає ідентифікувати товар і відрізнити його від інших товарів і послуг. Це сервіс для розпізнавання товарі і сервісів. Брендінг важливий, оскільки не тільки він справляє незабутнє враження на споживачів, але дозволяє вашим клієнтам знати, чого очікувати від Вашої компанії. Кращим вибором є спосіб відрізнити себе від конкурентів та уточнити, що саме Ви пропонуєте. Ваш бренд побудований для того, щоб бути справжнім представленням того, ким є бізнес, і як прагнете, щоб Вас сприймали.

Є багато напрямків, які використовуються для розробки бренду, включаючи рекламу, обслуговування клієнтів, рекламні товари, репутацію та логотип. Усі ці елементи працюють разом, щоб створити один унікальний професійний профіль.

Чому брендінг важливий?
Брендінг абсолютно важливий для бізнесу через загальний вплив, який він робить на Вашу компанію. Брендінг може змінити те, як люди сприймають Ваш бренд, це може залучати новий бізнес та підвищувати обізнаність про бренд.

Брендінг отримує визнання
Найважливіша причина, що брендінг важливий для бізнесу, це тому, що компанія отримує визнання та стає відомою споживачам. Логотип є найважливішим елементом брендінгу, особливо це стосується цього фактора, оскільки він по суті є обличчям компанії. Ось чому професійний дизайн логотипу повинен бути потужним і легко запам'ятовуватися, справляючи враження на людину з першого погляду. Друковані рекламні продукти - це спосіб їх поширення.

Брендінг збільшує цінність бізнесу
Брендінг важливий при спробі створення майбутнього бізнесу, і міцно створений бренд може підвищити цінність бізнесу, надаючи компанії більше важелів у цій галузі. Це робить його більш інвестиційно-привабливим через міцно закріплене місце на ринку.

Брендінг створює нових клієнтів
Хороший бренд не матиме проблем із активізацією реферального бізнесу. Сильний брендінг, зазвичай, означає позитивне враження про компанію серед споживачів, і вони, ймовірно, мають справу з Вами через ознайомлення та очікувальну надійність використання імені, якому можна довіряти.

Покращує гордість та задоволеність працівників
Коли робітники працює в компанії, яка має сильну марку, і справді стоїть за брендом, вони будуть більш задоволені своєю роботою і матимуть більш високу ступінь гордості за роботу, яку вони виконують. Працюючи над брендом, який є авторитетним і є в пошані серед громадськості, робить роботу для цієї компанії більш приємною та повноцінною.

Створює довіру на ринку
Професійний зовнішній вигляд та добре стратегізований брендінг допоможуть компанії створити довіру до споживачів, потенційних клієнтів та замовників. Люди мають більше шансів вести бізнес з компанією, яка має відшліфоване та професійне зображення. Правильна марка створює враження, що є експертами у галузі, і створює відчуття громадськості, ніби вони можуть довіряти вашій компанії, продуктам і послугам, які вона пропонує, і тому, як вона веде свій бізнес.

Брендінг підтримує рекламу
Реклама є ще одним компонентом брендінгу, а рекламні стратегії будуть безпосередньо відображати бренд та його бажане зображення. Рекламні методи, такі як використання рекламних товарів від надійних компаній, таких як «Видатний бренд», дозволяють легко створити згуртовану та привабливу рекламну стратегію, яка добре відповідає Вашим брендінговим завданням.

Branding

Storytelling

Якщо все зроблено добре, розповідь про бізнес дає вагому причину споживачам купувати у вас. Хороший бренд може викликати довіру між вашим бізнесом та клієнтами, співробітниками та постачальниками.

 

Слухаючи Вашу історію і знаючи, чому Ви робите те, що робите, користувачі знають, що Ви розумієте їхні потреби. Якщо у Вас є невелика компанія, важливе значення має те, як розповісти свою бізнес історію. Історія про бренд має стратегічну мету, спрямовану на залучення людей. Щоб удосконалити свою бізнес історію, спробуйте такі поради.


№1: Встановити параметри
Ваша бізнес історія повинна бути цікавою. Але якщо вона не має чіткого інтересу, Ви швидко втратите увагу споживачів. Встановіть контекст безпосередньо біля мети.

Щоб розпочати історію бренду, дайте відповіді на такі запитання:

1. Хто розповідає історію?
2. Чому розповідається історія?
3. Коли і де відбувається історія?
4. Хто ці люди в розповіді?
5. Чого люди намагаються досягти?
6. З якими проблемами зустрічаються?
Ці параметри допоможуть Вам створити захоплюючу історію, яка сподобається Вашій аудиторії. Найголовніше, поясніть чому Ви розповідаєте їм цю історію. Це дозволить налаштувати авдиторію на розповідь і зацікавить слухати до кінця.

№ 2: Будьте справжніми
Справжня розповідь є ключовим фактором для завоювання довіри споживачів. Не намагайтеся обдурити свою аудиторію надмірно популярною казкою. Клієнти знають, коли Ви намагаєтесь придумати історію, і коли Ви розповідаєте щось правдиве. Історію Вашого бізнесу не потрібно розповідати докладно.

Прозорість відзначає Вашу унікальність і визнає людський аспект Вашого бренду. Визнайте, що не завжди все легко, показавши власні проблеми та невдачі. Це створює емоційний зв’язок, а також виявляє такі характеристики, як інноваційність та стійкість.

Ви можете скористатися підходом до «відкритої книги» спілкування з клієнтами. Поясніть, як все робиться у Вашому бізнесі. Наприклад, Ви можете використовувати всі місцеві інгредієнти у своєму ресторані. Використовуйте ці деталі, щоб створити цікаву історію.

№ 3: Мати чіткий результат
Чудова бізнес історія залишає Вашу аудиторію в роздумах. Який урок було засвоєно з історії, і що слід дізнатись споживачам, почувши її?

Бізнес історії повинні мати чіткий результат. Додайте деталі чи моменти, що зможуть викликати "думки-повідомлення", які змушують Вашу аудиторію зв’язатися з Вашим брендом. Історія дає уявлення про те, хто Ви є і звідки Ви. Результати Вашої діяльності буде викликати впевненість у Ваших пропозиціях та цінностях. Ви можете використовувати реальні результати свого бізнесу, щоб надіслати повідомлення своїм клієнтам.

№ 4: Будьте послідовними
Неорганізована історія бренду залишає клієнтів розгубленими та незацікавленими. Переконайтеся, що Ваш бренд відповідає всім каналам зв'язку. Використовуйте однакові кольори, логотип та слоган для цифрових та друкованих маркетингових матеріалів. Повторення образів та виразів, пов’язаних із Вашим бізнесом, створює поінформованість про бренд.

Ви повинні бути послідовними, говорячи про свій бренд. Бізнес розповідь потребує практики. Знайте історію зсередини і зовні, перш ніж представити її клієнтам. Це допоможе Вам природно розповісти її.

№ 5: Залучайте клієнтів
Використовуйте діловий сюжет, щоб досягти емоційного зв’язку з клієнтами. Поговоріть про те, як подія, пов’язана з Вашим бізнесом, вплинула на Вас і про що Ви дізналися. Це потребує негайної відповіді та робить Вашу історію доступною і такою, що легко запам'ятовується. Люди люблять бути частиною історій. Ваші клієнти можуть бути персонажами Вашого бренду. Придумайте способи залучення своєї аудиторії.

маркетинг, стратегія. Лондон. художня галерея
Брендинг. Лондон. Вітрина бутік магазина
Storytelling

DESIGNing

Розвиток бізнесу. Меркурій БР
проектування бізнесу, стартегія. Лондонський міст в ранковий час

Період чистого бізнес дизайнерського мислення закінчився: безумовно, останні роки спостерігаються підйоми дизайнерського мислення та подібних процесів, які допомагають підприємцям та менеджерам створювати більш орієнтовані на користувача продукти та послуги. Але їх часто не вистачає у створенні стійкої бізнес-моделі. Бізнес-дизайн - це вирішення цієї проблеми. Бізнес-ідея ще не є бізнес-моделлю. 


Бізнес-моделювання завжди був важливою частиною ведення бізнесу, але останнім часом проектування підприємств набуло нової актуальності. Розвиток стартапів, швидко мінливі ринки та розвиток технологічних можливостей роблять все важливішим розвиток інноваційних бізнес-моделей та переосмислення традиційних. Ці обставини скорочують час, коли старі бізнес-моделі можуть залишатися життєздатними. Сьогодні є технологічні можливості, які дозволяють бережливе впровадження бізнес-моделей і змушують їх змінюватись занадто швидко протягом довгих циклів традиційних науково-дослідних робіт.
Бізнес-дизайн пропонує інструменти та методи розробки та тестування бізнес-моделі. У той же час це робить різницю між послугою, яка є лише маркетинговим трюком, і послугою, яка є стійким бізнесом.


Бізнес-дизайн
Дотримуючись цієї відкритості, не будемо давати фіксованого визначення бізнес-дизайну, але представляємо варіанти, які ми використовуємо у своїй щоденній роботі.
Бізнес-дизайн - це перш за все новий системний підхід. Він заснований на артикуляційних припущеннях, тестуванні з прототипами, ітеграції та швидкому навчанню. Зазвичай ми виконуємо такі кроки:
 - Розуміти ринок, його гравців, його складові та сили всіх сторін;  

 - Використовуючи найкращі практики цієї галузі, ми формуємо успішні бізнес-моделі;
 - Розробивши прототипи бізнес-моделей, ми тестуємо і прогнозуємо результати  

У нашій щоденній роботі ми тісно співпрацюємо в командах з сервісними розробниками та розробниками програмного забезпечення, щоб глибоко інтегрувати Вашу бізнес-модель із ціннісними пропозиціями Вашого продукту.


Висновок
Бізнес-дизайн надає перспективи підприємцям та менеджерам творчо задуматися про свою бізнес-модель та розвинути її далі. Систематичний підхід дозволяє перевірити життєздатність нових ідей з невеликими ресурсами. В майбутньому це буде вирішальною компетенцією, яка визначає успіх при прискоренні ринку.
У той же час, бізнес-дизайн все ще залишається напрямком, що розвивається. 

Designing

Consulting

Бізнес-консультанти майже ніколи не вживають слова "проблема"; натомість вони говорять про можливості підвищення цінності. Запитайте будь-якого консультанта, що вони роблять, і він, швидше за все, скаже: "Я в бізнесі з рішеннями". Незважаючи на критику, яку іноді висловлюють в сторону бізнес-консультантів, вони справді можуть додати цінності Вашій компанії середнього ринку, але Вам потрібно знати, коли і навіщо їх використовувати. Існує величезна кількість ділових питань, щодо яких консультанти можуть запропонувати рішення, а різні типи консультантів подають різні ідеї на стіл.

Типи консультантів:

 - Бізнес-консультанти будуть розвивати Ваш бізнес в п'яти основних сферах на ринку:

 1. Управління та стратегія.

Кваліфіковані консультанти повинні глибоко розуміти Ваш конкретний ринок і доносити до Вашої компанії кращі практики з вашої галузі (або навіть інших галузей). Якщо ви хочете географічно розширити свої ринки, розширити свій асортимент товарів, реорганізувати свою компанію на середньому ринку, щоб підвищити ефективність та економічну ефективність, придбати меншого конкурента або збільшити ваші загальні можливості, тоді наймайте досвідченого консультанта з управління стратегіями.


 2. Операції.

Хочете покращити якість та ефективність своїх виробничих процесів? Консультант з питань операцій може допомогти Вам створити та впровадити новий спосіб зробити саме це. Деякі консультанти спеціалізуються на інженеруванні бізнес-процесів, це означає, що вони заходять і відображають наявні процеси, аналізують можливості для зменшення кількості кроків у цьому процесі, зберігаючи якість, та впроваджують Ваші процеси таким чином, щоб зменшити кроки та витрати. Інші консультанти є експертами в системах контролю якості і можуть допомогти Вам внести зміни, які зменшать дефекти.


 3. ІТ (Information Technology).

Це швидко розвиваюча сфера консультацій, оскільки вимоги нових технологій щодня впливають на компанії середнього ринку. Незалежно від того, чи потрібно Вам розробити нову систему чи інтегрувати старі системи, щоб вони працювали разом, ІТ-консультант може допомогти. 


 4. HR (Human Resources).

Потрібно покращити загальне задоволення своїх співробітників, набрати найталановитіших талантів та утримати своїх найкращих виконавців? Консультанти також спеціалізуються на розробці стратегій компенсацій, які відповідають Вашим загальним бізнес-цілям, навчанню та розвитку ваших людей у ​​таких сферах, як ділове спілкування та лідерство. Вони можуть допомогти Вам покращити зворотний зв’язок та оцінку щодо Вашої команди, зробивши Ваших співробітників змотивованими до саморозвитку.


 5. Маркетинг.

Незалежно від того, чи потрібен Вам новий логотип для Вашої компанії, нова позиція на ринку одного з Ваших брендів або нова стратегія соціальних медіа для взаємодії з Вашими клієнтами, консультанти з маркетингу можуть допомогти. Консультанти запропонують Вам творчу іскру, коли у власних людей не вистачає ідей, дозволяючи Вам побачити, що зробили інші компанії, щоб залучити більше клієнтів.


Причини найму консультанта

 

Тепер, коли Ви знаєте основні типи консультантів, навіщо Вам потрібно наймати їх? Ось п’ять загальних причин:

 1. Оренда мозку.

У Вас немає необхідних людських ресурсів, тому що хтось із штатних людей відмовився або Ваш керівний апарат був зменшений, тому наймаючи консультанта для проєкту або тимчасово, можна заповнити прогалину до тих пір, поки не буде знайдено штатну особу. Вам не доведеться робити консультанта штатним працівником, тому розірвати відносини відносно просто і економічно.
 
2. Керуйте змінами.

Консультанти - це фахівці, що сприяють змінам в організаціях, тому якщо Ваша компанія переповнена внутрішньою суперечкою щодо неминучих змін, залучення консультанта може призвезти до кардинальних змін. Консультанти знають, що їх часто притягують до політичного прикриття, і вони покладають на себе відповідальність за непопулярні зміни, такі як скорочення кількості голосів та інші заходи щодо зниження витрат.
 3. Навчити та впроваджувати кращі практики.

Консультанти часто є провідними експертами в галузях, в яких вони працюють. Вони мають не лише академічну та теоретичну експертизу, але й безпосередньо працювали з провідними компаніями для впровадження змін. Якщо ви хочете передового досвіду в таких сферах, як ІТ та управління, то найкращі доступні джерела - консультанти. Навіщо шукати найкращу практику, коли консультанти вже впроваджували деякі з них в інших компаніях?  

 4. Надати творчості.

Консультанти по-новому бачать Ваш бізнес, тому запрошення сторонніх людей, які пропонують ідеї, може бути дуже корисним. Іноді Ваші штатні працівники занадто близькі до Вашої компанії і не мають перспективи вивчити уявлення про Ваш ринок, але консультанти можуть поділитися цінними ідеями, що сприяють Вашому внутрішньому творчому мисленню.
 5. Провести навчання.

Ви можете найняти консультанта для обміну знаннями практично про все.  Хороший консультант поєднує теорію та практику, і це може принести високу цінність Вашій компанії на ринку.
Консультанти, очевидно, можуть бути дорогими, і Вам потрібно ретельно зважити витрати та вигоди. Тільки Ви знаєте конкретні потреби Вашої компанії, але ймовірність того, що консультант може допомогти перетворити ці потреби на значно вигідніші рішення, дуже висока.

Tiffany and Co ChristmasTree at St Pancr
Бренд. Меркурій БР.
Реклама. Меркурій БР
Реклама. Меркурій БР
Consulting
What we do
bottom of page