top of page

BUSINESS DEVELOPMENT

"Розвиток Бізнесу" передбачає створення довгострокових цінностей та активів для компаній з клієнтів, ринку та відносин. 

Pollack, Scott. "What, Exactly, Is Business Development?". Forbes.

 

 

Бізнес Розвиток - це сума як ідей, ініціатив та заходiв, які допомагають зробити бізнес кращим. Це включає:

  • Збільшення доходів.

  • Зростання розширення бізнесу.

  • Підвищення прибутковості шляхом побудови стратегічного партнерства та прийняття стратегічних бізнес-рішень.

ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наш сервіс - це мистецтво будувати довгострокові відносини та створювати виграшні ситуації для усіх зацікавлених сторін, так щоб додати значущості для Вашої організації в тому чи іншому проекті чи для ринку в цілому.

Кожний бізнес унікальний і тому, щоб досягти результату необхідно висвітлити всі важливі деталі бізнесу в залежності від поставлених завдань. Індивідуальність і повна конфіденційність є невід'ємною частиною процесу. Ми вивчаємо досконало всі аспекти компанії та проводимо свій аналіз бізнесу, клієнтської бази, ринку індустрії та прогнози на майбутнє. Складений план і стратегія впроваджується за згодою всіх сторін проекта та виконується під контролем керівника організації чи групи директорів.

ПРО ІДЕЮ КОМПАНІЇ

Надання цих послуг стало актуальним на початку ХХІ століття і було визнане, як необхідні заходи для великих компаній та корпорацій для Західної моделі ведення бізнесу.

  1. ТОВ Меркурій БР прагне надати Українському ринку товарів і послуг нові ідеї для побудови довгострокових бізнес-моделей з можливостями трансформуватися та розширюватися в залежності від ринкової ситуації в їхніх галузях. 

  2. Створити перспективні та доброякісні відносини для співпраці з закордоном між фірмами та виробниками. Це створить умови до  довгострокових постачань товарів і сервісів, а регулювання цих процесів ТОВ Меркурій БР зможе за допомогою тісного контакту і підтримки усіх сторін. 

  3. Заохочувати український бізнес вивчати європейський ринок, бізнес-моделі на ринку, ведення бізнесу, етику співробітництва і тощо, щоб впроваджувати ці знання на території України.

ПРО ЗАВДАННЯ КОМПАНІЇ

Надання послуг в максимальній комплектації, а це:

  • Аналіз та стратегія ;

  • Удосконалення та трансформування внутрішніх і зовнішніх зв'язків організації;

  • Розширення і впровадження нових товарів та послуг в організації;

  • Нові види співробітництва та обслуговування.

Це невеликий перелік завдань, які виконуються при консультаціях та проєктуваннях Бізнес Розвитку.

 

Більше Ви можете дізнатися у посиланні на навчальний матеріал в форматі pdf. від ТОВ Меркурій БР

 

What is Business Development (BD)

Просування певного товару чи компанії за допомогою реклами та відмінного дизайну

Storytelling

Бізнес-розповіді дають вагому причину споживачам купувати у вас. Успішні бізнес-розповіді  вселяють довіру до організації

Методи розробки та тестування бізнес-моделі. Робить різницю між послугою, яка є лише маркетинговим трюком, і послугою, яка є стійким бізнесом.

Теми варіюються від розробки бізнес-моделі чи маркетингового плану, до визначення, які маркетингові методи використовувати та як ними користуватися

Branding

DESIGNing

Consulting

bottom of page