Who We Are

02

01

03

WORLD TRADE & INVESTMENT

Mercury BD встановлює міжнародні відносини для партнерства з Україною. Наші представники в Лондоні, Дублiнi, Варшаві, Гонконзі відкривають широкі можливості для співпраці з нами в розвитку торгівлі, обміну досвідом та технологіями.

Нові зміни на міжнародному ринку та тенденції економічного розвитку між Україною та світом дають унікальну можливість вітчизняним компаніям вийти на новий етап розширення бізнесу.

Європейський та Британський ринки - наші основні ринки для пошуку партнерства. Програмна iнтеграцiя України на європейський ринок та iнтенсивний розвиток Захiдної Бiзнес Моделi в Українi створюють всi умови для торгівлі та iнвестицiй iменно в цих напрямках.

 

Mercury BD створить усі умови для повної довіри між партнерами. Наші консультанти особисто представлятимуть інтереси сторiн, це дозволить вивести дiловi вiдносини на новий рiвень для українських бiзнес власникiв. Високий рівень довіри може бути досягнутий при одинакових цiлях i стандартах. Наш досвід в європейських країнах та українське походження дозволяє нам знайти спільну мову для партнерiв та спрямувати співпрацю у взаємовигiдному напрямку.

Наше бачення успіху базується на довірі та відповідальності.

Ми віримо у взаємовигідну спiвпрацю.